• 1% dla naszej szkoły

Rada Rodziców prosi o wpłaty 1% z Waszego podatku:)
          Dzięki wpłatom z Akcji 1% udało nam się sfinansować mnóstwo udogodnień dla uczniów.
          Od roku 2015 nasza szkoła współpracuje z Fundacją ROSA

( http://fundacjarosa.pl/)

IDENTYFIKATOR SZKOŁY: 145585

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Akcje 1% dla  mojej szkoły w poprzednich latach

W latach 2013 - 2015 Szkoła Podstawowa nr 69 współpracowała

ze Stowarzyszeniem „Przyjazna Szkoła” w Mysłowicach

Akcji „1% dla mojej szkoły”. w ramach

1.Stowarzyszenie przekazało środki finansowe z 1% podatku w wysokości:

·              20.720,10 zł – środki za rok podatkowy 2012 (wniosek 2013 r.):

Wykorzystanie:

13.287,69 zł – projekt i wykonanie sieci teleinformatycznej (prace wykonano).

7.495,82 zł – zakup i montaż koszy do gry w koszykówkę (kosze zostały zakupione i  zamontowane na boisku szkolnym).

·             16.169,72- środki za rok podatkowy 2013 (wniosek 2014 r.):

Wykorzystanie:

16.169,72 – zakupiono 3 stoły do gry w piłkarzyki, 1 stół do gry w szachochińczyka, stoły zostały umieszczone na boisku szkolnym oraz dziedzińcu wewnętrznym szkoły.

2. Za rok podatkowy 2014 na koncie Stowarzyszenie zebrano kwotę, 13.434,20 zł (czekamy na udostępnienie wniosku o wypłatę dotacji)