• Mały Samorząd - samorząd klas I - III/rok szk. 2014/2015

•    W naszej szkole działa samorząd klas I - III, tzw. "Mały Samorząd". Zrzesza on wszystkie dzieci z klas młodszych. Inicjuje on ciekawe akcje zgodnie z kalendarzem rocznym oraz konkursy, w których uczestniczą chętne dzieci.

W roku szkolnym 2014/2015 opiekunem "Małego Samorządu" jest p. Elżbieta Jakubowska - Gruszka.

Informacje o akcjach samorządu można znaleźć na stronie internetowej Szkoły w zakładce KRONIKA, w podzakładce - "Kronika klas I - III - rok szk. 2014/2015", natomiast o konkursach - na stronie internetowej Szkoły w zakładce KONKURSY, w podzakładce "Konkursy - nauczanie wczesnoszkolne"

Harmonogram:

Październik                                 ślubowanie

Listopad                                      święta kalendarzowe

Grudzień                                     mikołajki, świąteczny czas

Marzec                                        wiosna

Kwiecień                                      Dzień Ziemi

Maj                                              dla naszych mam

Czerwiec                                     Dzień Dziecka, koniec roku szkolnego