• Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

• Szanowni Państwo, drodzy Rodzice i Uczniowie,

uprzejmie informujemy o możliwości ubiegania się o stypendia m.st Warszawy im. Jana Pawła II.  Miejskie stypendia to comiesięczne, konkretne wsparcie dla uczniów i studentów, z którego warto skorzystać.

Program stypendialny jest skierowany do uczniów szkół podstawowych (po skończeniu 3. klasy) i szkół ponadpodstawowych oraz studentów do 26. roku życia.

O stypendium mogą się ubiegać uczniowie i studenci warszawskich szkół oraz uczelni, którzy

– mogą pochwalić się działalnością i osiągnięciami naukowymi, sportowymi, artystycznymi lub zaangażowaniem społecznym,

– uzyskują dobre wyniki w nauce,

– miesięczny dochód netto na jednego członka ich rodziny nie przekracza kwoty 2000 zł.

Stypendia wynoszą od 200 do 1500 zł miesięcznie.

Rekrutacja dla uczniów rozpocznie się 24 czerwca i potrwa do 1 sierpnia.

Warto już teraz sprawdzić warunki naboru, żeby przed końcem roku szkolnego spokojnie zgromadzić potrzebną dokumentację i zwiększyć szanse na uzyskanie stypendium!

Szczegółowe informacje: https://www.centrumjp2.pl/stypendia/

Operatorem stypendiów jest Centrum Myśli Jana Pawła II, instytucja kultury m.st. Warszawy.

Kontakt w sprawie stypendiów: stypendia@centrumjp2.pl