• ARCHIWUM 2019/2020

Wyniki konkursu "PIĘKNO MAZOWSZA ZIMĄ" organizowanego przez Świetlicę Szkoły Podstawowej nr 103 w Warszawie.

Serdecznie dziękujemy wychowankom naszej świetlicy za udział w konkursie.

10 stycznia 2020r uczniowie kl. 1b, 2a, 2b i 3c uczestniczyli w zajęcich nt "Sport wartością w procesie edukacji i wychowania".

Dnia 10.12.2019r. po raz kolejny odbyła się świąteczna „Akcja PIERNIK”.

Pierniczki zostały wcześniej udekorowane i zapakowane przez dzieci w świetlicy,

a chętnych do zakupu nie brakowało.

Zysk z kiermaszu przeznaczony bedzie na potrzeby swietlicy szkolnej.

p. S. Chraniuk

p. J. Kossecka

ŚWIĄTECZNY CZAS

W świetlicy zawisł kalendarz adwentowy, który stanowi pomoc w odliczaniu dni do wigilii Bożego Narodzenia. Dodatkowo, aby umilić wszystkim dzieciom czas oczekiwania na gwiazdkę, dekorujemy smaczne pierniczki.

ZABAWY W ŚWIETLICY

Podczas pobytu w świetlicy dzieci mają okazję rozwijać swoje pasje oraz zainteresowania. Wśród naszych wychowanków są osoby uwielbiające m. in. zabawy konstrukcyjne lub manualne. Znajdą się również dzieci, które są znakomite w układaniu puzzli lub piłkę.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

GALERIA PRAC

W naszej świetlicy podczas zajęć dzieci wykonują prace o różnej tematyce i z różnych materiałów.

HALLOWEEN PARTY

W dniu 31 października w naszej świetlicy zaroiło się od Duchów, Wampirów oraz Czarownic. Powód przybycia tych wszystkich straszydeł był jeden – HALLOWEEN PARTY! Okazuje się, że muzyką, tańcami oraz  słodkościami można okiełznać każdego potwora, ale o tym ciii…

ANDRZEJKI

29 listopada w świetlicy szkolnej, w tajemniczej aurze półmroku

i przy blasku świec odbyły się wróżby andrzejkowe. W osoby przepowiadające przyszłość wcielili się uczniowie klas starszych. Świetliczaki mogły wywróżyć sobie m. in. imię swojej przyszłej sympatii, lub dowiedzieć się kim zostaną w przyszłości.

Zabawie towarzyszył wesoły nastrój. Wszyscy byli podekscytowani

i ciekawi, co przepowiedzą im wróżki i wróżbici.

Organizatorzy:

Klaudia Świderska i Monika Sachajko

05.11.2019r. odbyło sie PASOWANIE NA ŚWIETLICZAKA uczniów klas pierwszych.

Wszystkim obecnym dziękujemy za wspólną zabawę. Nowym świetlikom życzymy samych przyjemnych chwil spędzonych w świetlicy szkolnej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Albumie fotogfrafcznym:

Międzyświetlicowy Turniej Piłki Nożnej 2019

W dniu 26 września 2019r. przedstawiciele naszej świetlicy wzięli udział w turnieju piłki nożnej organizowanym przez nauczycieli świetlicy ze Szkoły Podstawowej nr 103 w Warszawie. Chłopcy wywalczyli III miejsce! GRATULUJEMY!

Nasza drużyna:z kl. IIIa i IIIb

Adam, Wiktor, Michał, Jakub, Janek, Marko, Franciszek, Aleksander, Tadeusz.

Opiekun: p. Robert Siedlanowski