• Ostatnie pożegnanie ...

Ze smutkiem zawiadamiamy, że zmarła Pani Jolanta Dutkiewicz -

wieloletni pedagog naszej szkoły, nauczycielka wychowania fizycznego.

Jej życzliwość, skromność i pogoda ducha pozostaną w naszej pamięci.

dyrekcja i pracownicy

Szkoły Podstawowej nr 69

• Zwroty książek i podręczników do biblioteki

• Szanowni Państwo,

w związku z kończącym się rokiem szkolnym i aktualną trudną sytuacją proszę o przygotowanie do zwrotu wszystkich książek i podręczników, które pochodzą ze szkolnej biblioteki (oznaczone pieczątką w trzech miejscach - początek, strona 17. u dołu oraz koniec).

Okładki z podręczników należy zdjąć, o ile nie zostały wcześniej przyklejone (wtedy proszę je zostawić). Należy również usunąć z podręczników wszelkie podpisy, notatki (wykonane ołówkiem), wyjąć ze środka kartki, sprawdziany, zdjęcia, zakładki, pocztówki, rachunki i inne przedmioty, które często w nich znajdujemy.

Nie wolno spryskiwać lub smarować okładek żadnymi płynami odkażającymi lub innymi środkami tego typu.Zwroty dokonywane będą w wyznaczonych dniach, by uniknąć skumulowania wielu osób w jednym czasie. Przy zwrocie proszę przestrzegać zasad higieny i bezpieczeństwa, stosować rękawiczki i maseczki ochronne. Książki będą przyjmowane w sali 32 (naprzeciwko sekretariatu). Proszę o korzystanie z środkowego wejścia do szkoły.

Książki i podręczniki służą innym uczniom, dlatego w sytuacji zagubienia lub zniszczenia, prosimy uregulować sytuację jak najszybciej, wpłacając równowartość za podręcznik na konto (potrzebne nam potwierdzenie dokonania wpłaty) lub odkupując zniszczoną/ zagubioną książkę (taką samą).

Wszystkie książki należy spakować do foliowej torby i rozliczyć się z biblioteką w następującym porządku:

klasy I          22.06 (poniedziałek) 8:00 - 13:00     sala 32

klasy II         23.06 (wtorek)           8:00 - 13:00     sala 32