• Zima w Mieście 2021
     • Zima w Mieście 2021

     • Informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 nasza szkoła nie prowadzi akcji "Zima w Mieście". wykaz szkół biorących udział w przyszłorocznej akcji:

      Zima_w_Miescie_2021_szkoly_biorace_udzial(1).xlsx

       

      Z uwagi na brak decyzji Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie dopuszczenia organizacji półkolonii dla dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych, możliwe jest odwołanie w całości Akcji „Zima w Mieście” 2021.

      Warszawska Akcja „Zima w Mieście” 2021

      Już od 7 grudnia 2020 r. od godziny 12.00 rozpoczynamy zapisy do Warszawskiej Akcji „Zima w Mieście” 2021.

      W okresie ferii warszawscy uczniowie oraz dzieci mieszkające na stałe w stolicy będą mieli zapewnioną opiekę oraz zajęcia dostosowane do obecnie panującej sytuacji epidemicznej.

      Jak się zapisać?

      Zapisy na „Zimę w Mieście” 2021 w elektronicznym systemie rozpoczną się 7 grudnia od godziny 12.00
      i potrwają do 11 grudnia do godziny 00.00. Przed wypełnieniem karty kwalifikacyjnej proszę zapoznać się
      z zasadami oraz harmonogramem zapisów.

      Zapisywać się można pod adresem https://warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl

      Rodzice dzieci rejestrują się w systemie za pomocą numeru PESEL dziecka, następnie samodzielnie tworzą hasło. Po wprowadzeniu do systemu podstawowych informacji i wyborze turnusów feryjnych, należy wskazać preferowane szkoły. Można wybrać dowolną liczbę szkół na każdy z 2 jednotygodniowych turnusów, które trwają od poniedziałku do piątku.

      Informację o zakwalifikowaniu można uzyskać w elektronicznym systemie zgłoszeń po zalogowaniu się pod adresem: https://warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl od 16 grudnia 2020 r. od godziny 12.00.

      Kolejnym krokiem jest dokonanie opłaty za wyżywienie i opiekę. Od 16 grudnia od godz. 12.00 do 18 grudnia do godz. 15.00 należy złożyć potwierdzenie dokonania opłat lub zaświadczenie o zwolnieniu z opłat wraz
      z wydrukiem karty kwalifikacyjnej i załącznikami w każdej ze szkół, do której dziecko zostało zakwalifikowane. Ostateczną decyzję o przyjęciu dziecka podejmuje organizator wypoczynku.

      Feryjne Placówki Edukacyjne

      Podobnie jak w minionych latach FPE będą działać przez pięć dni w tygodniu w godzinach od 7.00-8.00
      do 16.00-17.00, zapewniając opiekę uczniom warszawskich szkół oraz dzieciom mieszkającym na stałe
      w Warszawie.

      Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny. Rodzice wnoszą opłaty za posiłki oraz opiekę w Feryjnych Placówkach Edukacyjnych. Opłata wynosi 10 zł dziennie za dwa posiłki (w tym jeden ciepły) oraz 10 zł dziennie za opiekę. Uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego korzystają ze zwolnienia z opłat za obiady na mocy decyzji OPS lub dyrektora szkoły, są zwolnieni z opłat za opiekę oraz wyżywienie również podczas wakacji.

      Zasady opieki nad dziećmi podczas ferii

      Feryjne Placówki Edukacyjne będą funkcjonowały zgodnie z aktualnie obowiązującymi wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Wprowadza się m.in. ograniczenie do 12-14 uczniów w grupie. Program wypoczynku będzie realizowany na terenie placówki lub w jej najbliższej okolicy, w miejscach zapewniających ograniczony kontakt z osobami trzecimi. Stworzenie bezpiecznych warunków dla wszystkich uczestników jest dla nas priorytetowym zadaniem.

      Wszystkie informacje dotyczące Warszawskiej Akcji „Zima w Mieście” 2021 dostępne są na stronie https://warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl

      Zapraszamy!

     • Zebrania z rodzicami

     • Zapraszamy na zebrania z rodzicami w formie online w aplikacji Teams

      • 24 listopada 2020 r. o godz. 17.00 - klasy I - III
      • 25 listopada 2020 r. o godz. 17:00 - - klasy IV - VIII
     • Niepodległa do hymnu

     • „Niepodległa do hymnu” – jak uczcić Narodowe Święto Niepodległości w czasie epidemii

      Biuro Programu „Niepodległa”, jak każdego roku, zaprasza do włączenia się w akcję „Niepodległa do hymnu”. Zdajemy sobie jednak sprawę, że tym razem, ze względu na trudne warunki ogólnoświatowej pandemii obchody Narodowego Święta Niepodległości będą musiały być inne niż zwykle i odbyć się z zachowaniem wymogów reżimu sanitarnego.

      Ze względu na rosnącą liczbę zakażeń odradzamy organizację zgromadzeń większych niż zalecane przez Ministerstwo Zdrowia, a w przypadku wszelkich wątpliwości dotyczących planowanych aktywności sugerujemy konsultację z lokalnym oddziałem sanepidu. Zachęcamy do przygotowywania kameralnych wydarzeń, włączenia się w akcję „Niepodległa do hymnu” w małych grupach (w gronie domowników bądź najbliższych osób, z którymi na co dzień pozostajemy w kontakcie). Narodowe Święto Niepodległości możemy uczcić także bez wychodzenia z domu. W południe 11 listopada Mazurek Dąbrowskiego wybrzmi na antenach najważniejszych polskich stacji radiowych i telewizyjnych, dzięki czemu możliwe będzie przyłączenie się do akcji „Niepodległa do hymnu” i zaśpiewanie w domu, na balkonie, na podwórku.

      Zachęcamy również do skorzystania z przygotowanych przez Biuro Programu „Niepodległa” materiałów:

      W tym roku bardziej niż kiedykolwiek wcześniej ważne jest pokazanie, że świętujemy wspólnie, stworzenie atmosfery jedności i solidarności – tak ogromnie potrzebnych dziś nam wszystkim. Musimy jednak pamiętać, by wszelkie działania realizowane były przede wszystkim z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego, troską o zdrowie swoje i innych. Ze względu na wyjątkowe warunki sugerujemy tak samo szczególne, zupełnie inne niż w latach ubiegłych podejście i myślenie o udziale w akcji „Niepodległa do hymnu”. Mamy nadzieję, jak zapewne wszyscy Państwo, że za rok będziemy już świętować hucznie, radośnie i bez przeszkód.

      Biuro Programu „Niepodległa”

      5pomyslow_na_11_listopada.pdf

     • 7 listopada 2020r. - 153. rocznica urodzin Marii Skłodowskiej - Curie

     •  7 listopada 1867 roku czyli 153 lata temu urodziła się patronka naszej szkoły. Fizyczka i chemiczka. Kobieta wybitna, która swoją pracą i zaangażowaniem wpłynęła na losy świata.

      Dwukrotnie została laureatką Nagrody Nobla - z fizyki w 1903 r. za badania nad zjawiskiem promieniotwórczości i z chemii w 1911 r. za odkrycie polonu i radu.

       

      Z okazji rocznicy urodzin patronki zachęcamy Was do wykonania kartki z życzeniami/ laurki dla Marii Skłodowskiej - Curie. Prace możecie przesłać swojemu wychowawcy. Opublikujemy je na stronie internetowej naszej szkoły!

     • nauczanie zdalne - klasy IV - VIII

     • Informujemy, że od 26 października 2020 r.

      klasy IV – VIII przechodzą na nauczanie zdalne.

      Plany lekcji dla poszczególnych klas zostaną przesłane Rodzicom ucziów przez wychowawców w dzienniku elektronicznym Librus.

      Obiady dla wszystkich uczniów klas IV – VIII zostaną od poniedziałku odwołane.

      Istnieje możliwość skorzystania z obiadów na wynos. Jeżeli życzycie sobie Państwo skorzystać z tej możliwości, proszę o przekazanie tej informacji ajentowi – sms na numer 698 46 45 46 najpóźniej do poniedziałku 26 października 2020 r. do godz. 9:00.

      Obiady na wynos będzie można odebrać w godz. 13:30 – 17:00 przy recepcji.

      Przypominamy, że dzieci do 16 roku życia w godz. 8:00 – 16:00  nie mogą przemieszczać się bez opieki osoby dorosłej.

      W załączeniu Regulamin pracy zdalnej w roku szkolnym 2020/2021.

      SP69_regulamin_zdalnego_nauczania.pdf

     • Dzień otwarty

     • Zapraszamy na dzień otwarty w formie online w aplikacji Teams

      • 20 pażdziernika 2020 r. w godz. 17.00 - 18.00 - klasy I - III
      • 21 pażdziernika 2020 r. w godz. 17:00 - 18.00 - klasy IV - VIII

      Nauczyciele nieobecni:

      • p. Małgorzta Hencel
      • p. Joanna Wieteska
      • p. Emilia Kazana
      • p. Monika Gaciąg
      • p. Katarzyna Domańska
      • p. Weronika Szymańska'
      • p. Jolanta Sternik
     • Wyniki egzaminu ósmoklasisty

     • Prosimy o zapoznanie się z wiadomością na temat wyników egzaminów ósmoklasisty przesłaną za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

      Zaświadczenia o wyniku egzaminu będą wydawane  w sekretariacie szkoły w następujących terminach:


      - piątek - 31 lipca 2020 r. - w godz. 12:00 - 15:00;


      - poniedziałek - 3 sierpnia 2020 r. w godz. 9:00 - 13:00.

      Zaświadczenie może odebrać uczeń lub jego rodzic.

       

     • Sekretariat w okresie wakacji

     • Informujemy,że sekretariat szkoły w okresie wakacji przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00 - 13:00.

       

      Wszystkim uczniom, rodzicom i opiekunom życzymy zdrowych, bezpiecznych i słonecznych wakacji.

     • Ostatnie pożegnanie ...

     •  

       

      Ze smutkiem zawiadamiamy, że zmarła Pani Jolanta Dutkiewicz -

      wieloletni pedagog naszej szkoły, nauczycielka wychowania fizycznego.

      Jej życzliwość, skromność i pogoda ducha pozostaną w naszej pamięci.

      dyrekcja i pracownicy

      Szkoły Podstawowej nr 69

   • Logowanie