AKCJE I PROJEKTY

WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK

Uczniu, rodzicu, nauczycielu, dołącz do ogólnopolskiej kampanii społecznej i pomóż stworzyć „Zaczytane Biblioteki” w szpitalach
i innych placówkach pomocowych!

Wszystkich, którzy chcą wesprzeć akcję zapraszamy do głównego holu szkoły w dniach od 8 września do 2 października.

Zbieramy  książki dla każdej grupy wiekowej, które zostały wydane po 2000 roku, posiadają fabułę, są napisane w języku polskim oraz są nowe lub używane, ale w bardzo dobrym stanie.

Więcej informacji na temat akcji Wielka Zbiórka Książek można uzyskać na stronie:

ŚWIETLICA SZKOLNA

plakat_akcji_Zaczytani.pdf

Jakie_ksiazki_zbieramy.pdf

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKCJA ZDROWO I SPORTOWO

W roku szkolnym 2020/2021 świetlica szkolna przystąpiła do akcji ZDROWO I SPORTOWO. Akcja ma na celu promowanie przede wszystkim aktywności fizycznej wśród dzieci najmłodszych. Ponadto przez cały rok nauczyciele poprzez ćwiczenia i zabawy ruchowe będą uczyć swoich podopiecznych zasad fair play, współpracy w grupie oraz zwiększać ich pewność siebie.

Więcej informacji na temat akcji Zdrowo i Sportowo można uzyskać na stronie: http://zdrowoisportowo.edu.pl/

ŚWIETLICA SZKOLNA

ZOBACZ TUTAJ

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE

W roku szkolnym 2020/2021 klasa 2a weźmie udział w projekcie KREATYWNE PRACE PLASTYCZE, którego głównym celem jest wspieranie harmonijnego rozwoju dzieci poprzez twórcze działania plastyczne. Podopieczni w ciągu roku będą mieli okazję poznać wiele technik rysunkowych, malarskich, graficzny, papierowych oraz mieszanych. Podczas realizacji projektu będziemy skupiać się na stworzeniu w grupie atmosfery spokoju, bezpieczeństwa oraz akceptacji. Zależy nam na twórczym procesie, nie zaś wyłącznie na efektach końcowych.

Więcej informacji na temat projektu KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE można uzyskać na stronie: https://kreatywnepraceplastyczne.blogspot.com/

Kreatywne_Prace_Plastycne_-_plakat.pdf

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY