• Klasy I-III rok szk. 2018/2019

• Wspaniałych wakacji !!!

Koniec roku szkolnego 2018/2019 -czekaliśmy na niego po pełnej wrażeń nauce. Wszyscy uczniowie odebrali świadectwa i nagrody konkursowe. Klasy trzecie żegnały nie tylko rok szkolny, ale także pierwszy etap swojej edukacji. W przyszłym roku zasilą grono klas starszych, ale przedtem wyruszą na spotkanie z wakacyjną przygodą. Życzymy wszystkim odpoczynku i wspaniałej zabawy!

Dzień sportu to dla uczniów wielka frajda, kiedy mogą wykazać się swoimi umiejętnościami i wygrać wspaniałe nagrody. Tak więc klasy rywalizowały między sobą w różnych konkurencjach. Walka była zacięta. Wszyscy cudownie się bawili. Gratulujemy!!

Międzynarodowy Dzień Dziecka zbiegł się tym razem z kiermaszem szkolnym. Na dzieci czekały wspaniałe niespodzianki. Można było zjeść pyszne ciasta, pograć w różne gry, poeksperymentować i kupić ciekawe rzeczy, a także wystąpić na scenie.

Nareszcie przyszła wiosna. Widać to w ogródkach, widać też w naszej szkole. Na korytarzu zakwitły nam pierwsze wiosenne kwiaty. Uczniowie wykonali wspaniałe wiosenne plakaty, które wezmą udział w konkursie. Witaj WIOSNO!!!

Matematyka to królowa nauk, warto więc poznać ją i pokochać. Pomogą nam w tym matematyczne gry, a ta jest wspaniała. Nie trzeba w niej liczyć, ale przewidywać, kalkulować wybierać i wspaniale się bawić. Hura!

Bal karnawałowy jak co roku był kolorowy i wesoły. O zawrót głowy przyprawiały cudowne stroje uczestników. Skoczna muzyka zapraszała do tańca, a wodzireje z uśmiechem krążyli wśród dzieci. Wszyscy bawili się wspaniale.

Zbliżają się ferie zimowe, a z nimi wspaniałe zabawy. Dlatego klasa 1b przypomniała wszystkim, jak się bawić, by nic nam się nie stało. Na zakończenie zostały rozdane nagrody, które dzieci zdobyły w różnych konkursach.

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowa chwila w życiu "dużych" i "małych". Zaproszeni na uroczystość "Dziadkowie" z zachwytem oglądali występy swoich wnucząt, które z artystycznym zacięciem recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Wszystkiego najlepszego Babciu i Dziadku.

Przedstawienie świąteczne przygotowła pod kierunkiem pani Agaty Galińskiej klasa 3b. Dzieci wspaniale odegrały swoje role i odśpiewały kolędy, a uczniowie klasy 1b zagrali na flecie jedną z nich. Na zakończenie zostały wręczone nagrody dla laureatów konkursu na bożonarodzeniową szopkę.

Czas na szopki. To znak, że nadchodzą święta. Właśnie rozstrzyga się konkurs na najciekawszą, najwspanialszą szopkę. Nie będzie to łatwe zadanie. Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia.

Koniec listopada to święto Pluszowego Misia. W tym roku wszystkie klasy wykonały podobizny tej przytulanki, a inwencji twórczej dzieciom nie brakowało. Coś cudnego. Gratulacje.

11 listopada 1918 roku Polska po 123 latach wróciła na mapy Europy i świata. Nasza szkoła uczciła to wydarzenie wieloma akcjami, a klasa 2c przygotowała wspaniały apel.

We czwartek pierwszoklasiści spotkali się na uroczystości ślubowania. Tego dnia zostali przyjęci w poczet uczniów szkoły nr 69. Zanim jednak złożyli przysięgę musieli przystapić do pierwszego "egzaminu", czyli wziąć udział w przedstawieniu i odpowiedzieć na zadane przez panią dyrektor pytania.  Zdali go na szóstkę i po pasowaniu na uczniów, we wspaniałych nastrojach udali się do klas, gdzie dostali legitymacje szkolne. Brawo Pierwszaki!

Rozpoczął się rok szkolny. Pierwsze klasy zostały powitane przez panią Dyrektor w sali gimnastycznej skąd udały się wraz ze swoimi paniami do sal lekcyjnych.

Życzymy im wielu wspaniałych chwil!

Witaj szkoło!

Zaczynamy nowy rok szkolny 2018/2019