• Uwaga! Ta akcja zaraz się skończy!

• Jeszcze tylko kilka dni do końca zbiórki! Nadal można przynosić dary dla szpitali misyjnych w Afryce.

Akcję prowadzi Fundacja Pomocy Humanitarnej – Redemptoris Missio.

Co można przynosić:

• Plastry, bandaże, kompresy
            • Rękawiczki jednorazowe
            • Płyny do odkażania ran
            • Maści – ichtiolowa lub clotrimazolum
            • Igły i strzykawki
            • Termometry i ciśnieniomierze

Serdecznie dziękujemy osobom, które już wzięły udział w akcji i zachęcamy wszystkich do udziału!

• Znamy wyniki wyborów do samorządu!

Tegoroczne wybory do Samorządu Szkolnego Szkoły Podstawowej nr 69 im. Marii Skłodowskiej-Curie przyniosły następujące wyniki:

• Przewodniczącym Samorządu Szkolnego został Szymon Ślebodziński z klasy 8C.

• Drugą pozycję zajęła Amelia Lech z klasy 7A.

• Na trzecim miejscu uplasował się Jan Parczewski z 8D.

Serdecznie gratulujemy sukcesu w wyborach i czekamy niecierpliwie na pierwsze decyzje oraz realizację pomysłów. yes

• W wyniku różnych akcji prowadzonych w naszej szkole wsparliśmy Ukrainę kwotą 5930 zł!!!

Dochód ze sprzedaży przypinek wyniósł 2320 zł i przekazaliśmy go w całości na zakup leków i środków opatrunkowych w ramach akcji Apteczka dla Ukrainy. Dochód z loterii, aukcji i koncertu charytatywnego wyniósł łącznie 3610 zł i został rozdzielony na trzy formy pomocy:

- zakupy do Centrum Pomocy Puławska 20,
        - pomoc humanitarną organizowaną na Ukrainie przez organizację skautową Płast,
        - akcję Apteczka dla Ukrainy.

Dziękujemy gorąco za Państwa wsparcie i zaangażowanie! Uczennicom i Uczniom dziękujemy za występy, pomoc organizacyjną i udział w akcjach.