Nawigacja

Osiągnięcia 2017/2018 Osiągnięcia 2016/2017 Osiągnięcia 2015/2016 Osiągnięcia 2014/2015 Osiągnięcia 2013/2014 Osiągnięcia 2012/2013 Osiągnięcia 2011/2012 Osiągnięcia 2010/2011 Osiągnięcia 2009/2010 Osiągnięcia 2008/2009

Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia 2017/2018

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 69

w roku szkolnym 2017/2018

 

KONKURSY ZEWNĘTRZNE

 

 

Jesienne Biegi Przełajowe

w kategorii szkół podstawowych

 

I miejsce dla szkoły

zdobyła drużyna w składzie:

Zofia Waniek 4d, Marta Smulewicz 4d, Michalina Kozioł 4d, uczeń klasy 4d, Grzegorz Szulc 4a, Jędrzej Jałochowski 4a, Ryszard Nawrocki-Woźniak 4a, Zofia Poćwiardowska 5c, Róża Zawada 5c, Katarzyna Starosta 5c, Gabriela Szczęsna 5c, Bartosz Nowakowski 4d, uczeń klasy 4d, Gustaw Zawada 4d, Natan Hajewski 4d, Bartosz Dudek 4d, Franciszek Kryś 5c, Antoni Biczyk 5c, Mikołaj Brela 5c, Mateusz Filipczyk 5c, Wojciech Bukat 6c, Jan Wieczorek 6c, Bartosz Wiącek 6c, Jan Smulewicz 6c, Marcel Łopyta 5b, Jeremi Hyska 6c,

Maksymilian Paprocki 5b, Maciej Szymanko 5b, Kacper Malczewski 5b,

Maciej Malczewski 5b, Patryk Brudzyński 5b, Mikołaj Nowak 5b,

 

 

wyniki indywidualne:

 

KATEGORIA DZIECI MŁODSZYCH - DZIEWCZĘTA

I miejsce: Róża Zawada, kl. 5c

II miejsce: Kasia Starosta, kl. 5c

III miejsce: Gabrysia Szczęsna, kl. 5c

IV miejsce: Zosia Waniek, kl. 4d

V miejsce: Zosia Poćwiardowska, kl. 5c

 

KATEGORIA DZIECI MŁODSZYCH - CHŁOPCY

III miejsce: Mateusz Filipczyk, kl. 5c

IV miejsce: Antek Biczyk, kl. 5c

V miejsce: Janek Parczewski, kl. 4d

VI miejsce: Gustaw Zawada, kl. 4d

 

KATEGORIA DZIECI STARSZYCH - CHŁOPCY

III miejsce: Mikołaj Nowak, kl. 5b

VI miejsce: Marcel Łopyta, kl. 5b

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Turniej Piłkarski dla Amatorów

organizowany przez Fundację „BO WARTO”

 

II miejsce dla szkoły

zdobyła drużyna w składzie

                         

Maciej Michalski 7c, Jan Wroniszewski 6d, Kacper Kołodziejczyk 6d,

Franciszek Czajnik 6c, Jakub Tynel 6c, Mateusz Wietecki 6c, Tomasz Ptach 6d, Marcel Łopyta 5b, Mateusz Filipczyk 4c, Kacper Siejk 6b, Mikołaj Nowak 5b

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

XXII Wojewódzki  Konkurs Poezji im. Stefana Gołębiowskiego

organizowana przez Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

 

Łucja Nogacka 4b - wyróżnienie

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

VIII Mokotowski Bieg Niepodległości

w kategorii szkół podstawowych

 

I miejsce dla szkoły

zdobyła drużyna w składzie:

Klara Wroniszewska 1c, Jagoda Marnic 1c, Marek Cieślak 1c, Jan Wilbik 1c,

Maria Bukat 1c, Róża Świrkowicz 1c, Urszula Małachowska 1c,

Helena Majewska 1c, Jan Giergiczny 1c, uczennica klasy 1c,

Julia Kiniewicz 1c, Olga Zandberg 1c, Apolonia Myler 1c, Julia Bilecka 1c

uczeń klasy 4d, Izabela Małkus 4b, Krzysztof Stelmach 4b,

Michał Stanisławski 4c, Maks Varava 4c, Emil Wojtal 4c, Gustaw Zawada 4d, Mateusz Filipczyk 5c, Franciszek Kryś 5c, Szymon Małkus 4b,

Gabriela Szczęsna 5c, Sara Kaniewska 5c, Róża Zawada 5c,

Ian Chmielowski-Magnier de Maisonneuve 5c, Pola Pędzińska 5c,

Marta Smulewicz 4d, Michalina Kozioł 4d, Zosia Waniek 4d,

Helena Koniuszewska 4c, Łucja Stalęga 4c, Lena Giergiczna 4c,

Jan Smulewicz 6c, Marcel Łopyta 5b, Antonina Kwaśniewska 6c,

Filip Dębowski 6b, Jakub Ptaszyński 6b, Kacper Czerwiński 6a,

Maciej Malczewski 5b, Mateusz Decyk 6b, Maciej Szymanko 5b,

Wojciech Bukat 6c, Jakub Radzikowski 7c, Oliwia Witkowska 6c,

Franciszek Czajnik 6c, Michał Nieradka 5b, Kacper Malczewski 5b,

Emilia Dudek 6d, Bartosz Wiącek 6c

 

wyniki indywidualne:

Kl. I-II - DZIEWCZĘTA

IV miejsce: Marysia Bukat, kl. 1c

V miejsce: Klara Wroniszewska, kl. 1c

VI miejsce: Ula Małachowska, kl. 1c

 

Kl. I-II - CHŁOPCY

III miejsce: Marek Cieślak, kl. 1c

V miejsce: Jan Giergiczny, kl. 1c

VI miejsce: Jan Wilbik, kl. 1c

 

Kl. III-IV - DZIEWCZĘTA

II miejsce: Róża Zawada, kl. 5c

VI miejsce: Łucja Stalęga, kl. 4c

 

Kl. III-IV - CHŁOPCY

IV miejsce: Mateusz Filipczyk, kl. 5c

V miejsce: Krzysztof Stelmach, kl. 4b

VI miejsce: Janek Parczeski, kl. 4d

 

Kl. V-VI - DZIEWCZĘTA

II miejsce: Oliwia Witkowska, kl. 6c

 

Kl. V-VI - CHŁOPCY

I miejsce: Franek Czajnik, kl. 6c

II miejsce: Filip Dębowski, kl. 6b

III miejsce: Kacper czerwiński, kl. 6a

V miejsce: Marcel Łopyta, kl. 5b

VI miejsce: Kuba Ptaszyński, kl. 6b

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Mistrzostwa Mokotowa w Tenisie Stołowym Chłopców

organizowane w ramach LI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

 

II miejsce

dla drużyny SP 69 w składzie

Franek Czajnik 6c, Tomasz Ptach 6d, Łukasz Gembara 6d,

Mateusz Wietecki 6c, Mateusz Maciak 7a, uczeń klasy 7a

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Turniej Piłkarski Chłopców Szkół Podstawowych

organizowany przez Zespół Sportu i Rekreacji

 

III miejsce

dla drużyny SP 69 w składzie

Franek Czajnik 6c - kapitan

Mateusz Filipczyk 5c, Miłosz Szymczyk 5a, Maciej Malczewski 5b,

Jacek Opalski 6a, Marcel Łopyta 5b, Bartek Hanecki  5a, Mikołaj Brela 5c,

Antoni Biczyk 5c, Filip Dębowski 6b, Mateusz Decyk 6b, Kacper Czerwiński 6a

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny MULTITEST 2017

organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

 

·         Mikołaj Parille 5a - dyplom laureata 10 miejsca

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego MULTITEST 2017

organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

 

·         Pola Car 4a - dyplom laureata 9 miejsca

·         Aleksandra Ruszkowska 4c – dyplom wyróżnienia

·         Ewelina Ciećko 5d - dyplom laureata 8 miejsca

·         Tytus Tułecki 5c – dyplom wyróżnienia

·         Antonina Kwaśniewska 6c – dyplom laureata 9 miejsca

·         Maja Chodkowska 6a - dyplom wyróżnienia

·         Jędrzej Święcicki 6c – dyplom wyróżnienia

·         Jan Wroniszewski 6d – dyplom wyróżnienia

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego MULTITEST 2017

organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

 

·         Pola Car 4a - dyplom laureata 9 miejsca

·         Aleksandra Ruszkowska 4c – dyplom laureata 8 miejsca

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MULTITEST 2017

organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

 

  • Michał Stelmach 4b – dyplom laureata 8 miejsca
  • Aleksandra Ruszkowska 4c – dyplom wyróżnienia
  • Antoni Jeż 4a - dyplom wyróżnienia
  • Stanisław Blok 4a - dyplom wyróżnienia
  • Natan Hajewski 4d - dyplom wyróżnienia
  • Jeremi Hyska 6c – dyplom wyróżnienia
  • Weronika Wajrak 7a – dyplom laureata 3 miejsca
  • Julia Osiak 7a – dyplom laureata 4 miejsca
  • Mateusz Maciak 7a - dyplom laureata 6 miejsca
  • Paweł Głowiński 7a – dyplom wyróżnienia
  • Maciej Pawlukianiec 7a - dyplom wyróżnienia

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy MULTITEST 2017

organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

 

  • Pola Car 4a – dyplom laureata 8 miejsca
  • Zuzanna Żarczyńska 6c – dyplom laureata 8 miejsca

 

 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Konkurs plastyczno-przyrodniczy „Płynie Wisła płynie…”

Organizowany przez Szkołę Podstawową nr 48 w Warszawie

I miejsce w kategorii klas 6 – Łukasz Gembara 6d

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo-Planeta”

 

dyplom dla Szkoły Podstawowej nr 69

za bardzo dobry wynik w konkursie

 

laureat III miejsca w kraju

Łukasz Gembara 6d

 

wynik bardzo dobry

Weronika Wajrak 7a

 

dyplom wyróżnienia

Paweł Głowiński 7a, Mateusz Maciak 7a, Jan Cendrowski 6b,

Antonina Nalewajka 7a, Hanna Rutyna 7a

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Fraszka”

 

wynik bardzo dobry

Natalia Wachowska 5b

 

dyplom wyróżnienia

Maksymilian Paprocki 5b, Gabriela Staniuk 5b

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

VII edycja konkursu języka angielskiego

„I’m Proud of Poland – Jestem dumny z Polski”

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 107 w Warszawie

 

I miejsce

Franciszek Praszałek 2b, Barbara Borowiec 3b

 

wyróżnienia

Wincenty Myjak 2c, Anna Nieradka 3b, Mikołaj Cajsel 2a

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Międzyświetlicowy Konkurs

dla Młodego Twórcy Kulturalnego Komiksu

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 69 w Warszawie

 

I miejsce

Filip Bełdowski 4b

 

wyróżnienie – Helena Antonów 4b

nagroda specjalna – Hubert Decyk 4d

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

XVIII Dzielnicowy Konkurs Ortograficzny „Ortografia na medal”

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 307 w Warszawie

I miejsce

i kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

 

Maja Pogoda 6a i Emilia Pęgier 6a

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Konkurs Matematyczny „W Labiryntach Matematyki”

organizowany przez Szkołę Podstawową Integracyjną nr 339 w Warszawie

 

w kategorii klas III

Konrad Czajka 3a – I miejsce

Tymon Różański 3b – III miejsce

Filip Drachal 3a – III miejsce

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

XV Mokotowski Konkurs Matematyczny „Liczydełko 2018”

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 119 w Warszawie

 

II miejsce

dla Szkoły Podstawowej nr 69

 

wyróżnienie

Tymon Różański 3b

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „TĘCZA”

 

dyplom za wykonanie znakomitej pracy

Antoni Pęgier 3a

 

dyplom wyróżnienia

Helena Ostrowska 3a

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Międzyszkolny Konkurs Logopedyczny

„Giętkie języki recytują wierszyki”

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 98 w Warszawie

 

I miejsce – uczeń klasy 2a

II miejsce – Klara Dubielecka 3a

III miejsce – Urszula Łapkiewicz 3a

 

wyróżnienia

Zofia Trzeciak 2d, Mikołaj Orłowski 3a

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

MAM to!

festiwal Młodzi Artyści Mokotowa

 

Przegląd Małych Form Teatralnych

organizowany przez Dom Kultury „KADR”

 

I wyróżnienie

dla grupy teatralnej „Pożyczalscy” ze Szkoły Podstawowej nr 69

przygotowanej przez p. Agatę Szewczyk

 

w składzie:

z klasy 6d: Hanna Anuszewska, Antoni Białas, Wiktoria Brzewińska,

Emilia Dudek, Łukasz Gembara, Maksymilian Gers,

Marta Kocewiak, Kacper Kołodziejczyk, Aleksandra Kurcbard, Oliwia Kajtaniak, Zuzanna Mazurek, Karol Michalski, Ignacy Myjak, Kosma Pawella, Julia Piotrkiewicz, Blanka Pora, Tomasz Ptach, Zofia Stańko, Ewa Szymanowska, Franciszek Trzeciak, Jan Wroniszewski

 

konkurs recytatorski

organizowany przez Centrum Łowicka

 

w kategorii klas 0– III

Nina Hyska 3d – I miejsce

Mikołaj Orłowski 3a – III miejsce

 

w kategorii klas IV – VII

Jakub Ponikowski 6d – I miejsce

 

konkurs literacki w kategorii szkoły podstawowe

"Z ulubioną książką do roku 1918"

organizowany przez Bibliotekę Publiczną przy ul Wiktorskiej w Warszawie

I miejsce – Zonia Jankowska 5a

II miejsce – Natasza Węgrzynowska 4a i Jan Wroniszewski 6d

 

 konkurs wokalny solistów

organizowany przez Służewski Dom Kultury

 

w kategorii klas I – III

uczeń klasy 2a – wyróżnienie

 

konkurs plastyczny „Świat wokół mnie”

organizowany przez Centrum Łowicka

 

II miejsce – Wojciech Bukat 6c

wyróżnienie – Ewelina Ciećko 5d

 

konkurs literacki w kategorii szkoły podstawowe

"List o Mokotowie"

organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury przy ul. Puławskiej w Warszawie

I miejsce – Antoni Białas 6d

II miejsce – Łukasz Gembara 6d

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

I Warszawski Konkurs Informatyczny „Bezpieczni w sieci”

 

Maria Rewolińska 7b – III miejsce

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

VII Mokotowski Konkurs Języka Angielskiego FIRST STEP

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 69 w Warszawie

 

w kategorii piosenka

I miejsce - Ada Brenko 1a

II miejsce - Julia Jankowska 2a

wyróżnienia

duet Pola Hajewska 2a i Mikołaj Cajsel 2a

Julia Żuchniewicz 1a

 

w kategorii prezentacja

I miejsce

Aleksandra Ruszkowska 4c, Marta Smulewicz 4d

II miejsce - Julia Domańska 3b

III miejsce - Mateusz Kłykociński 3a

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Konkurs Ortograficzny „Corridka 2018” i „Corrida 2018”

organizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznej Szkoły Podstawowej nr 14 i Społecznego Gimnazjum nr 4 w Warszawie

 

w kategorii klas III

III miejsce – Hanna Iwanowicz 3c

 

w kategorii klas IV

III miejsce – Antoni Jeż 4a

 

w kategorii klas VII

I miejsce – Weronika Wajrak 7a

II miejsce – Jagoda Święcicka 7b

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Plastyczno-Ekologiczny Międzyszkolny Konkurs Świetlicowy

„Zrób coś twórczego z odpadu starego”

zorganizowany przez Szkołę Podstawową 103 w Warszawie

 

w kategorii klas III - IV

I miejsce – Milena Buchholz 4a

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

V edycja Konkursu „Opowiadamy legendy”  

organizowana

przez Prywatne Gimnazjum Nr 23 Sióstr Zmartwychwstanek w Warszawie

 

Katarzyna Starosta 5c – III miejsce

Emilia Pęgier 5a – wyróżnienie

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Mistrzostwa Mokotowa w Szachach

Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych

organizowane w ramach LI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

 

I miejsce dla drużyny SP 69 w składzie

Mateusz Maciak 7a, uczeń klasy 7a,  Paweł Głowiński 7a

 

III miejsce dla drużyny SP 69 w składzie

Stanisław Dopierała 3b, Aleksander Krystoń 3b,

uczennica klasy 6a, Ignacy Myjak 6d

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

V edycja Międzyświetlicowego Turnieju Tenisa Stołowego

organizowana przez Szkołę Podstawową nr 103 w Warszawie

 

III miejsce dla drużyny SP 69 w składzie

Gustaw Zawada 4d, Mateusz Filipczyk 5c

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

dla uczniów szkół podstawowych

 

Jeremi Hyska 6c – LAUREAT

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

41. edycja Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”  

organizowany przez Ośrodek Kultury „Forma” w Warszawie

 

etap dzielnicowy

Mikołaj Orłowski 3a - nagroda I stopnia

uczeń klasy 2a – nagroda I stopnia

 Ryszard Nawrocki-Woźniak 4a – nagroda III stopnia

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Mokotowski Konkurs Historyczny dla klas III

„Historia nauczycielką życia”

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 70 w Warszawie

 

laureaci

Pola Kowalczyk 3a, Tymon Różąński 3b

 

wyróżnienie - Malwina Różańska 3b

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

XVIII Wojewódzki Konkurs Ortograficzny

dla uczniów szkół podstawowych

 

Emilia Pęgier 6a – LAUREATKA

Maja Pogoda 6a – FINALISTKA

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „EUREKA”

 

wynik bardzo dobry

Weronika Wajrak 7a

 

dyplom wyróżnienia

Julia Osiak 7a, Mateusz Maciak 7a, Antonina Nalewajka 7a, Paweł Głowiński 7a, Michał Starosta 7b, Maciej Pawlukianiec 7a, Gabriela Mazur 7a, uczennica klasy 7a

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

VI Mokotowski Konkurs Superpierwszak 2018

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 69 w Warszawie

 

Superpierwszak 2018Ada Brenko 1a

III miejsce - Róża Świrkowicz 1c, Emila Marcinczak 1c, Damian Żuchyński 1b

wyróżnienie – Marta Wnuk 1a

 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

XVII Mokotowski Konkurs Ortograficzny „Ortografek 2018”

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 69 w Warszawie

 

Mistrz Ortografii 2018Antoni Pęgier 3a

III miejsce – Hanna Iwanowicz 3c

wyróżnienie – Pola Kowalczyk 3a, Mateusz Kłykociński 3a, Ida Wargskog 3d

 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko – Planeta

 

wynik bardzo dobry

Emila Pęgier 6a, Ignacy Myjak 6d

 

wyróżnienia

Antonina Nalewajka 7a, Zuzanna Żarczyńska 6c,

Jacek Opalski 6a, Hanna Rutyna 7a

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

III Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”

 

wynik bardzo dobry

Weronika Wajrak 7a

 

wyróżnienia

Julia Osiak 7a, Paweł Głowiński 7a, Antonina Nalewajka 7a,

Gabriela Mazur 7a, Jagoda Święcicka 7b, Laura Szymuś 7a,

Michał Starosta 7b, uczennica klasy 7a, Maciej Pawlukianiec 7a

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Bezpieczny Internet”

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 69 w Warszawie

 

I miejsce – Pola Kowalczyk 3a

II miejsce – Antonina Zabłocka 1a

III miejsce – Helena Majewska 1c

wyróżnienie – Michał Jaworski 1a

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Międzyświetlicowy Konkurs na Komiks

„W przestrzeni kosmicznej”

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 69 w Warszawie

 

I miejsce – Filip Bełdowski 4b

wyróżnienie – Helena Antonów 4b

nagroda specjalna – Hubert Decyk 4d

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

XXI Dzielnicowy Konkurs Matematyczny im. Jana Śniadeckiego

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 190 w Warszawie

 

I miejsce

w klasyfikacji ogólnej mokotowskich szkół podstawowych

 

w kategorii klas VII

Julia Osiak 7a – I miejsce

Mateusz Maciak 7a – II miejsce

Paweł Głowiński 7a – III miejsce

 

w kategorii klas VI

Jeremi Hyska 6c – I miejsce

 

w kategorii klas V

Jakub Hawryluk 4a – I miejsce

w kategorii klas IV

Aleksandra Ruszkowska 4c – III miejsce

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Międzyszkolny Mokotowski Konkurs „Poeci Dzieciom”

dla klas I – III

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 202 w Warszawie

 

w kategorii recytatorskiej

uczeń klasy 2a – I nagroda

uczennica klasy 2a – wyróżnienie

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

XIV Mokotowski Rajd „Historia w Łazienkach zapisana”

organizowany przez CLVI Liceum Ogólnokształcące w Warszawie

 

I miejsce

dla drużyny Szkoły Podstawowej nr 69 w składzie

Zofia Czumer 7b, Klaudia Elżanowska 7b, Alreksandra Malesa 7b,

Maciej Pawlukianiec 7a, Aleksander Sachajko 7a, Michał Starosta 7b,

Natalia Strąk 7b, Jagoda Święcicka 7b,

Maria Rewolińska 7b, Weronika Wajrak 7a

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 2018

 

wynik bardzo dobry

Laura Szymuś 7a

 

wynik dobry

Maja Chodkowska 6a

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2018

 

 

w kategorii Maluch

 wyróżnienia

Michał Beme 3a, Konrad Czajka 3a, Filip Drachal 3a, Malwina Różańska 3b, Aleksander Kumor 3a, Antoni Jeż 4a, Sonia Guryn 4c

 

w kategorii Beniamin

 

LAUREAT - Jeremi Hyska 6c

wyróżnienia

Jakub Hawryluk 5a, Brunon Gomulak 5c, Antonina Kwaśniewska 6c,

Tomasz Guryn 6c, Jędrzej Święcicki 6c, Zofia Mali 6a

 

w kategorii Kadet

wynik bardzo dobry - Julia Osiak 6a,

wyróżnienia – Paweł Głowiński 7a, Weronika Wajrak 7a

 

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

KONKURSY WEWNĘTRZNE

 

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

organizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego

 

w kategorii dziewcząt

KLASY IV     

1 miejsce - Patrycja Gostkowska 4d

 2 miejsce - Marta Smulewicz 4c

3 miejsce - Michalina Kozioł  4d

 

 KLASY V

1 miejsce - Liliana Gliwicz 5a

2 miejsce - Klara Borkowska 5a

3 miejsce - Katarzyna Starosta 5c

 

KLASY VI    

1 miejsce - Julia Kąsowska 6a

2 miejsce - Helena Miśkiewicz 6a

3 miejsce – uczennica klasy  6a

 

KLASY VII  

1 miejsce - Honorata Drygała 7b

2 miejsce - Agata Pękala 7c

3 miejsce - Natalia Strąk 7b

 

w kategorii chłopców

KLASY IV  

1 miejsce - Natan Hajewski 4d

2 miejsce - Ryszard Nawrocki-Woźniak 4a

3 miejsce - Krzysztof Stelmach 4b

 

KLASY V  

1 miejsce -  Michał Nieradka 5b

2 miejsce - Mateusz Filipczyk 5c

3 miejsce - Miłosz Szymczyk 5a

 

KLASY VI  

1 miejsce - Franciszek Czajnik 6c

2 miejsce - Mateusz Wietecki 6c

3 miejsce - Tomasz Ptach 6d

 

KLASY VII 

1 miejsce - Mateusz Maciak 7a

2 miejsce - Stefan Kumor 7c

3 miejsce - Jakub Czapliński 7c

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

organizowany przez nauczycieli biblioteki

 

w kategorii klas II

I miejsce: nie przyznano

II miejsce: Gabrysia Dvorak 2d, Jaśmina Chałabiś 2a

III miejsce: Ala Gładysz 2d

 

w kategorii klas III

I miejsce: Ida Wargskog 3d

II miejsce: Zofia Sposób 3d

III miejsce: Krzysztof Nawrocki 3a

wyróżnienie: Helena Paprocka 3d

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Szkolny konkurs czytelniczo-literacko-plastyczny

„Baśnie Hansa Christiana Andersena w komiksie”

dla uczniów klas IV

organizowany przez nauczycieli języka polskiego

 

I miejsce – Natasza Węgrzynowska 4a

II miejsce – Malwina Bednarczyk 4d

III miejsce – Wiktoria Kaczmarczyk 4a

wyróżnienia:

 Aleksandra Ruszkowska 4c, Milena Buchholz 4a, Antonina Pytlak 4a

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Szkolny Konkurs „Szopka Bożonarodzeniowa”

zorganizowany przez nauczycieli religii

 

nagroda dyrektora

Nina Lipowska 3b

 

w kategorii klas I - III

I miejsce – Barbara Borowiec 3b

II miejsce – Anna Nieradka 3b

III miejsce – Dorota Szczęsna 2b

IV miejsce – Katarzyna i Mikołaj Cajsel 5a i 2a

wyróżnienia

 Pola Kowalczyk i Veronika Kochina 3a, Stefania Urbańska i Alicja Żonkowska 3a

 

w kategorii klas IV - VII

I miejsce – Julia Osiak 7a

II miejsce – Ewa Nieradka 4b

III miejsce – Aleksandra Napieralska 5a

IV miejsce – Mateusz Wietecki 6c, Franciszek Czajnik 6c

wyróżnienia

Agata Kula 7c, Zofia Kuczmara 5c, Gabriela Szczęsna 5c

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Szkolny Konkurs Plastyczny „Ale kosmos!”

zorganizowany przez nauczycieli świetlicy szkolnej

 

I miejsce – Emilia Marcińczak 1c, Zofia Kokosza 4c

II  miejsce – Adam Golema 1a, Stefania Cygnarowska 1c

III miejsce – Bruno Szaszka 1a, Małgorzata Garusińska 4c

 

wyróżnienia

Urszula Małachowska 1c, Ryszard Koryszewski 3b

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

 

Szkolny turniej mitologiczny pt. „Uczta na Olimpie”

organizowany przez nauczycieli języka polskiego

 

PREZENTACJA BOGÓW

zwycięzcą w tej kategorii została kl. 5a

 

KONKURS WIEDZY MITOLOGICZNEJ

zwycięzca tej konkurencji to kl. 5d

 

SCENKA O TEMATYCE MITOLOGICZNEJ

zwycięzcą w tej kategorii została kl. 5c

 

Klasyfikacja ogólna

I miejsce – 5D

II miejsce – 5C

III miejsce – 5A

WYRÓŻNIENIE – 5B

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Szkolny konkurs czytelniczy dla uczniów klas VI

na podstawie książki pt. „Hobbit czyli tam i  z powrotem” J. R. R. Tolkiena

organizowany przez nauczycieli języka polskiego

 

I miejsce – Zofia Kicińska 6B

 II miejsce – uczennica klasy 6A

III miejsce – Odetta Karczewska 6A

wyróżnienie – Julia Kąsowska 6A

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

XVIII Dzielnicowy Konkurs Ortograficzny „Ortografia na medal”

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 307 w Warszawie

 

etap szkolny

I miejsce – Weronika Wajrak 7A

 II miejsce – Emilia Pegier 6A

III miejsce – Maja Pogoda 5A

IV miejsce – Maria Rewolińska 7B

V miejsce – Zonia Jankowska 5A

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Szklony Konkurs Recytatorski „Pamięci Wandy Chotomskiej”

dla uczniów klas 4 – 7

organizowany przez nauczycieli biblioteki

 

I miejsce - Aleksandra Ruszkowska 4c

II miejsce - Emilia Pęgier 6a

III miejsce -  Maksym Varava 4c

wyróżnienia

uczennica klasy 6a i Zonia Jankowska 5a

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Szklony Konkurs Literacko-Plastyczny „Piosenka o książeczce”

dla uczniów klas 1

organizowany przez nauczycieli biblioteki

 

I miejsce -  Maria Bukat 1c

II miejsce -  uczennica klasy 1c

III miejsce -  Zofia Wojdyr 1a

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

 

Szkolny Konkurs Czytelniczy

„Przeczytałeś? – Namaluj! Scena z mojej ulubionej lektury”.

organizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

I miejsce – Marta Caban 4c 

 

II miejsce

Zofia Kokosza 4c, Sonja Guryn 4c

 

III miejsce

Aleksandra Ruszkowska 4c, Lizaveta Sakovich 4c

 

wyróżnienia:

Natasza Węgrzynowska 4a, Pola Car 4a, Kinga Lichtblau 4b, Julia Dolatowska 4c

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Szkolny Konkurs Plastyczny „Mój przyjaciel Miś”

zorganizowany przez Samorząd Uczniowski klas I - III

 

I miejsce

Maja Kozioł 2c, Dorota Szczęsna 3b

 

II miejsce

Zofia Trzeciak 2d, Zofia Wojdyr 1a

 

III miejsce

Klara Wroniszewska 1c, Olimpia Zyśk 1b, Michalina Antonów 3d

 

wyróżnienia

 Barbara Borowiec 3b, Marianna Gąska 3c, Leonora Bąkowska 3a,

Tymon Różański 3b, Malwina Różańska 3b

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „English Is Easy”

dla uczniów klas I

organizowany przez p. Agnieszkę Szokalską

 

I miejsce – Michał Jaworski 1a

II miejsce – Aniela Letko 1b

III miejsce – Maria Bukat 1c

wyróżnienia:

Błażej Błaszczyk 1b, Olga Orlińska 1a, Jan Wilbik 1c

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Świetlicowy Konkurs Plastyczny

„Najpiękniejsza pisanka wielkanocna”

dla uczniów klas I - IV

organizowany przez nauczycieli świetlicy szkolnej

 

w kategorii klas I - II

I miejsce -  uczennica klasy 1b, Olimpia Zyśk 1b

II miejsce - Emilia Marcinczak 1c, Artur Czajka 1a

III miejsce - Antonina Zabłocka 1a

 

w kategorii klas III – IV

I miejsce - Lena Siemieniuk 3c

II miejsce - Zofia Sposób 3d

III miejsce - Artur Olejek 3c

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

XVII Mokotowski Konkurs Ortograficzny „Ortografek 2018”

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 69 w Warszawie

etap szkolny

 

zakwalifikowani do etapu dzielnicowego

Antoni Pęgier 3a, Pola Kowalczyk 3a, Michał Beme 3a, Urszula Łapkiewicz 3a,

Mateusz Kłykociński 3a, Julia Domańska 3b, Dominik Głąb 3b,

Hanna Iwanowicz 3c, Kacper Majewski 3c, Maria Grad 3c, Ida Wargskog 3d

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

VI Mokotowski Konkurs Superpierwszak 2018– etap szkolny

organizowany przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej

 

zakwalifikowani do etapu dzielnicowego

Róża Świrkowicz 1c, Emilia Marcinczak 1c, Aniela Letka 1b,

Damian Żuchyński 1b, Marta Wnuk 1a, Ada Brenko 1a, Marko Lukić 1b

 

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 69 w Warszawie
    ul.Wiktorska 73 02-582 Warszawa
  • (0-22) 844 33 03
    Numery wewnętrzne
    101 - sekretariat
    103 - kierownik gospodarczy
    105 - pokój nauczycielski
    106 - świetlica klasy 1, s. 10
    107 - pedagog
    109 - świetlica klasy 2, s. 44
    111 - pielęgniarka
    112 - fax

Nasza Szkoła jest członkiem stowarzyszenia PRZYJAZNA SZKOŁA