• ORTOGRAFEK 2024

Warszawa, dn. 2.10.2023 r.

XXIII Mokotowski konkurs dla klas trzecich

„ORTOGRAFEK 2024”

Mamy zaszczyt zaprosić uczniów klas trzecich do wzięcia udziału

w XXIII edycji konkursu „ORTOGRAFEK 2024”

1. Organizatorzy : Szkoła Podstawowa nr 69 im. Marii Skłodowskiej-Curie, 02-582 Warszawa ul. Wiktorska 73 - Jolanta Andrzejczak, Agnieszka Radzka-Karczewska, Anna Żelechowska.

2. Adresat: Uczniowie klas III mokotowskich szkół podstawowych.

3. W roku szkolnym 2023/2024 odbędą się dwa etapy konkursu:

- I etap szkolny /macierzysta szkoła

- II etap międzyszkolny /Szkoła Podstawowa Nr 69 im. Marii Skłodowskiej-Curie/

Harmonogram konkursu:

1. Dostarczenie pocztą elektroniczną karty zgłoszeniowej na adres organizatora konkursu: ortosupp@onet.eu do dnia 27.10.2023 r.
          2. Wysłanie przez organizatora drogą mailową informacji dotyczącej I etapu konkursu oraz tekstu dyktanda dla uczniów na podany przez szkoły adres mailowy - w dniu 17.11.2023 r.
          3. Etap I (szkolny) - 21.11.2023 r. – szkoła macierzysta.
          4. Wysłanie droga mailową do organizatora listy uczniów zakwalifikowanych do  II etapu konkursu /finałowego/ (uczniowie którzy otrzymali od 30 do 40 pkt.) – do 30.11.2023 r.
          5. Etap II (międzyszkolny) - 20.04.2024 r. godz. 9.00 – Szkoła Podstawowa Nr 69 im. Marii Skłodowskiej-Curie, 02-582 Warszawa, ul. Wiktorska 73
          6. Do dnia 23 lutego 2024 r. szkoły na email ortosupp@onet.eu przesyłają listę osób, których rodzice wyrazili zgodę na publikacje imienia i nazwiska swojego dziecka wraz z wynikami konkursu na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 69.
          7. Informacja o wynikach II etapu zostanie podana w dniu 10.05.2024 r.  na stronie internetowej szkoły sp69waw.edupage.org
          8. W przypadku braku zgłoszenia przez szkołę finalistów do II etapu organizatorzy nie udostępniają materiałów konkursowych.

Informujemy, że konkurs „ORTOGRAFEK 2024” nie kwalifikuje uczniów do Konkursu Ortograficznego dla uczniów kl. III Szkół Podstawowych m.st. Warszawy w Rembertowie.

O uroczystym zakończeniu konkursu i wręczeniu nagród powiadomimy w terminie późniejszym. Nagrody i dyplomy nieodebrane w podanym terminie będzie można odebrać z sekretariatu Szkoły Podstawowej Nr 69 do 20.06.2024 r.

Uwaga:

Tekst dyktanda i karta pracy będą wysłane na adres mailowy podany w karcie zgłoszenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Nauczycielom za aktywny udział w naszym konkursie.

Życzymy wychowankom uzyskania najwyższych wyników!

ORTOGRAFEK_2024_Karta_zgloszeniowa.pdf

ORTOGRAFEK_2024_Karta_zgloszenia_do_finalu.pdf