• Klasy IV-VI rok szk. 2015/2016

BOHATEROWIE NASZYCH LEKTUR

8 grudnia 2015 r. odbyła sie w szkole impreza "Bohaterowie naszych lektur", która miała na celu przede wszystkim promowanie czytelnictwa oraz integrację zespołów klasowych. Poszczególne klasy losowały wcześniej tytuły książek, następnie uczniowie wraz z wychowawcami przebierali się za bohaterów wylosowanych lektur, przygotowywali także scenki z nimi związane. Podczas uroczystości każda z klas mogła zaprezentować swoje dokonania, czego efekty można zobaczyć w galerii. Komisja konkursowa oceniała skrupulatnie przygotowanie dzieci i ich nauczycieli, a następnie po obradach ogłosiła następujący werdykt:

KLASY IV

I miejsce - kl. IVd

II miejsce - kl. IVa

III miejsce - kl. IVc

KLASY V

I miejsce - kl. Va

II miejsce - kl. Vc

III miejsce - kl. Vb

KLASY VI

I miejsce - kl. VId

II miejsce - kl. VIa

III miejsce - kl. VIc, VIe

yes  Gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!  laugh

Imprezę zorganizowały: p. Joanna Urbańska (j. polski) oraz p. Beata Kalita (ew, biblioteka).

ZAWODY SPORTOWE

• Sandra Mackiewicz - II miejsce w indywidualnych biegach przełajowych na dystansie 800m.

w Mistrzostwach Mokotowa w ramach XLIX Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

• Sandra Mackiewicz - VI miejsce w indywidualnych biegach przełajowych na dystansie 800m.

w finałach XLIX Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

GRATULACJE!   laugh