• Rada Rodziców SP 69

Szanowni Rodzice,

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 69 w Warszawie reprezentuje rodziców i opiekunów prawnych uczniów naszej szkoły. Współpracujemy z Dyrekcją, Radą Pedagogiczną, samorządem uczniowskim oraz innymi pracownikami szkoły.

Rada Rodziców gromadzi fundusze, które pochodzą z dobrowolnych składek i darowizn. Przeznaczone są one między innymi na nagrody w konkursach i zawodach sportowych, zakup książek, dyplomów, organizację uroczystości szkolnych takich jak Bal Karnawałowy, Piknik Rodzinny, itp.

Każda otrzymana wpłata pozwala na realizacje przedsięwzięć służących naszym dzieciom. Dlatego i w tym roku liczymy na rodzicielską hojność oraz zaangażowanie w szkolne życie naszych dzieci.

Numer konta Rady Rodziców:

Przy dokonywaniu wpłat na konto Rady Rodziców, w tytule wpłaty prosimy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Konto: 11124064101111001044022515

Wszelkie informacje, pomysły i inicjatywy prosimy wysyłać na adres mailowy  Rady Rodziców:

radarodzicow.sp69waw@wp.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!