• Stołówka szkolna

• Informujemy,  że w związku z przejściem uczniów na naukę zdalną w dniach 22 marca – 9 kwietnia br. stołówka szkolna nie będzie czynna. Nie będą też wydawane obiady na wynos.

• Organizacja pracy szkoły od 22 marca 2021 r.

• Informujemy, że z uwagi na wysoki wzrost zachorowalności w kraju, od 22 marca do 11 kwietnia 2021 r., naukę w trybie zdalnym będą realizowali uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych.

W szkole obowiązuje dotychczasowy plan lekcji zdalnych.

• Organizacja pracy szkoły od 15 marca 2021 r.

• Szanowni Państwo,

Informujemy, że od 15 – 28 marca 2021 r. uczniowie klas 1 – 3 będą się uczyć hybrydowo, tzn. część uczniów stacjonarnie w szkole, część - zdalnie z domów.

W naszej szkole zostanie to zorganizowane w następujący sposób:

I tydzień (15 – 21 marca 2021 r.)

• Stacjonarnie w szkole – klasy 1a, 2a, 2b i 3a
            • Zdalnie – klasy 1b, 1c, 2c, 3b, 3c

II tydzień (22 – 28 marca 2021 r.)

• Stacjonarnie w szkole – klasy 1b, 1c, 2c, 3b, 3c
            • Zdalnie – klasy 1a, 2a, 2b i 3a

Nauczanie stacjonarne w szkole odbywa się zgodnie z planem lekcji. Przed i po lekcjach dzieci mają zapewnioną opiekę w świetlicy szkolnej. W godzinach 8:00 – 17:00 grupy świetlicowe nie będą łączone.

Nauczanie zdalne odbywa się zgodnie z planem lekcji obowiązującym w okresie nauczania zdalnego.

Obiady dla klas 1 – 3 uczących się zdalnie zostaną odwołane.
            Jeżeli ktoś z Państwa życzy sobie skorzystać z obiadów na wynos, proszę to zgłosić do 15 marca 2021 r. do godz. 6:00 do p. Barbary Kowalskiej tel. 698 46 45 46 (wystarczy sms o treści Obiad na wynos + imię i nazwisko dziecka + klasa).

Agnieszka Powęska
            dyrektor SP 69

• DZIEŃ OTWARTY

• Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty.

Odbędzie się on zdalnie przy wykorzystaniu aplikacji Microsoft Teams.

Nauczyciele będą oczekiwać na Państwa w następujących terminach:

klasy I-III -  09.03.2021 r. ( wtorek) w godzinach 17:00 - 18.30

Nieobecni: p. Emilia Rybakowicz

klasy IV - VIII - 10.03.2021 r. (środa) w godzinach 17.00 - 18.30

Nieobecni: p. Eliza Celuch, p. Andrzej Manelski

• Projekt "Graj w zielone"

• W lutym uczniowie naszej szkoły mieli możliwość udziału w projekcie Graj w zielone.

Uczniowie przez cały miesiąc systematycznie wykonywali zlecone zadania, wzbogacali swoja wiedzę na temat ekologicznych rozwiązań oraz wdrażali w codziennym życiu zdobytą wiedzę. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział i zaangażowanie. Poniżej można podziwiać wybrane prace naszych uczniów.