• Dzień otwarty

• Zapraszamy na dzień otwarty w formie online w aplikacji Teams

• 20 pażdziernika 2020 r. w godz. 17.00 - 18.00 - klasy I - III
            • 21 pażdziernika 2020 r. w godz. 17:00 - 18.00 - klasy IV - VIII

Nauczyciele nieobecni:

• p. Małgorzta Hencel
            • p. Joanna Wieteska
            • p. Emilia Kazana
            • p. Monika Gaciąg
            • p. Katarzyna Domańska
            • p. Weronika Szymańska'
            • p. Jolanta Sternik
          • Wyniki egzaminu ósmoklasisty

• Prosimy o zapoznanie się z wiadomością na temat wyników egzaminów ósmoklasisty przesłaną za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Zaświadczenia o wyniku egzaminu będą wydawane  w sekretariacie szkoły w następujących terminach:

- piątek - 31 lipca 2020 r. - w godz. 12:00 - 15:00;

- poniedziałek - 3 sierpnia 2020 r. w godz. 9:00 - 13:00.

Zaświadczenie może odebrać uczeń lub jego rodzic.

• Sekretariat w okresie wakacji

• Informujemy,że sekretariat szkoły w okresie wakacji przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00 - 13:00.

Wszystkim uczniom, rodzicom i opiekunom życzymy zdrowych, bezpiecznych i słonecznych wakacji.

• Ostatnie pożegnanie ...

Ze smutkiem zawiadamiamy, że zmarła Pani Jolanta Dutkiewicz -

wieloletni pedagog naszej szkoły, nauczycielka wychowania fizycznego.

Jej życzliwość, skromność i pogoda ducha pozostaną w naszej pamięci.

dyrekcja i pracownicy

Szkoły Podstawowej nr 69

• Zwroty książek i podręczników do biblioteki

• Szanowni Państwo,

w związku z kończącym się rokiem szkolnym i aktualną trudną sytuacją proszę o przygotowanie do zwrotu wszystkich książek i podręczników, które pochodzą ze szkolnej biblioteki (oznaczone pieczątką w trzech miejscach - początek, strona 17. u dołu oraz koniec).

Okładki z podręczników należy zdjąć, o ile nie zostały wcześniej przyklejone (wtedy proszę je zostawić). Należy również usunąć z podręczników wszelkie podpisy, notatki (wykonane ołówkiem), wyjąć ze środka kartki, sprawdziany, zdjęcia, zakładki, pocztówki, rachunki i inne przedmioty, które często w nich znajdujemy.

Nie wolno spryskiwać lub smarować okładek żadnymi płynami odkażającymi lub innymi środkami tego typu.Zwroty dokonywane będą w wyznaczonych dniach, by uniknąć skumulowania wielu osób w jednym czasie. Przy zwrocie proszę przestrzegać zasad higieny i bezpieczeństwa, stosować rękawiczki i maseczki ochronne. Książki będą przyjmowane w sali 32 (naprzeciwko sekretariatu). Proszę o korzystanie z środkowego wejścia do szkoły.

Książki i podręczniki służą innym uczniom, dlatego w sytuacji zagubienia lub zniszczenia, prosimy uregulować sytuację jak najszybciej, wpłacając równowartość za podręcznik na konto (potrzebne nam potwierdzenie dokonania wpłaty) lub odkupując zniszczoną/ zagubioną książkę (taką samą).

Wszystkie książki należy spakować do foliowej torby i rozliczyć się z biblioteką w następującym porządku:

klasy I          22.06 (poniedziałek) 8:00 - 13:00     sala 32

klasy II         23.06 (wtorek)           8:00 - 13:00     sala 32

klasy III        24.06 (środa)             8:00 - 13:00     sala 32

klasy IV        22.06 (poniedziałek) 8:00 - 13:00     sala 32

klasy V         23.06 (wtorek)           8:00 - 13:00     sala 32

klasy VI        24.06 (środa)             8:00 - 13:00     sala 32

klasy VII      19.06 (piątek)             8:00 - 13:00     sala 32

klasy VIII     18.06 (czwartek)        8:00 - 13:00     sala 32

25.06 (czwartek)- termin dodatkowy - 8:00 - 13:00 - sala 32

• koronawirus - komunikat dyrektora szkoły nr 6

• Informuję, że zgodnie z najnowszymi komunikatami ograniczenie funkcjonowania szkół zostało przedłużone

do 24 maja 2020 r.

Egzamin ósmoklasisty zaplanowano na 16 - 18 czerwca 2020 r.

• godziny pracy sekretariatu

Informujemy, że w dniach od 25 marca 2020 r. do odwołania

sekretariat szkoły przyjmuje interesantów

wyłącznie w sprawach wymagających terminowej obsługi.

W tych dniach sekretariat czynny jest w godz. 8:30 - 12:00.

• Koronawirus - komunikat dyrektora szkoły nr 4

• Szanowni Państwo,

Informuję, że zgodnie z decyzją Rządu

od 1 kwietnia 2020 r. do odwołania

obowiązuje zakaz przebywania poza domem bez opieki osoby dorosłej

dzieci i młodzieży do lat 18.

• Koronawirus - komunikat dyrektora szkoły nr 3

• Szanowni Państwo, Rodzice,

Zgodnie z nowymi rozporządzeniami MEN z dnia 20 marca 2020 r (Dz. U. z 2020 r. poz. 492 i 493).

w dniach od 25 marca do 10 kwietnia 2020 r.

szkoła będzie realizować swoje zadania poprzez zdalne nauczanie.

Nasi nauczyciele będą pracować z uczniami najczęściej w oparciu o rozwiązanie Office 365, w szczególności aplikacja TEAMS.

Aktualnie jesteśmy w trakcie szkoleń wewnętrznych i zakładania kont poszczególnym użytkownikom.

Do jutra za pośrednictwem dziennika elektronicznego Rodzice otrzymają od wychowawców loginy i hasła do kont uczniów wraz z instrukcją logowania.

W środę wychowawcy prześlą Rodzicom plan pracy dla poszczególnych klas na bieżący tydzień. Plany pracy będą zawierać informacje o lekcjach prowadzonych on-line oraz o zadaniach do wykonania przez uczniów off-line.

Proszę o informację za pośrednictwem dziennika elektronicznego, jeżeli jakiś uczeń nie ma możliwości korzystania w domu z komputera i/ lub Internetu.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszej szkoły, w szczególności zakładki ZOSTAJĘ W DOMU. Znajdują się tam i są cyklicznie aktualizowane informacje na następujące tematy:

Jak wyjść z domu, nie wychodząc z domu? - propozycje wirtualnych odwiedzin w różnych ciekawych miejscach związanych z kulturą w Warszawie i nie tylko.

Jak miło spędzić czas w domu? - tutaj nauczyciele świetlicy podpowiadają, jak przyjemnie zorganizować sobie czas wolny w domu.

Poradnik dla Rodzica, w którym przestawiamy kilka wskazówek, w jaki sposób można zorganizować warunki do nauki w domu, aby przyniosła ona dzieciom jak najlepsze rezultaty.