• Piknik Rodzinny - 4 czerwca 2022 r.

• 4 czerwca w godzinach od 10.00 do 14.00 na terenie patio naszej szkoły odbędzie się Piknik Rodzinny

Piknik to czas wspólnej zabawy uczniów, rodziców i nauczycieli, okazja by zaangażować się we wspólne działanie i dodatkowo umożliwienie dzieciom występów na profesjonalnej scenie.

Jest to również ważne źródło dochodu Rady Rodziców, poważnie wspierające jej budżet. Środki pozyskane dzięki piknikowi będzie można wykorzystać np. na sprzęt sportowy, książki, dofinansowania do wycieczek, konkursów, radiowęzeł szkolny, wyposażenie biblioteki i różne inne udogodnienia dla uczniów (w ubiegłych latach były to np. źródełka z wodą pitną, kąciki wypoczynkowe, doposażenie biblioteki szkolnej).

W tym roku propozycje celu pikniku zostały wskazane przez uczniów (Rada Rodziców jest  w trakcie weryfikacji, które przedsięwzięcia są możliwe do realizacji).

Jak organizujemy piknik?

Wspólnymi siłami uczniów i Rodziców :-)  Każda klasa zgłasza poprzez przedstawicieli RR swoje pomysły na udział w pikniku. Mogą to być: stoiska z jedzeniem i piciem przygotowanym przez rodziców i dzieci, antykwariat, koło fortuny, stoiska z grami zręcznościowymi itd. Wstęp na piknik jest płatny dla dorosłych w kwocie 5 zł (pieniądze z biletów częściowo pokryją organizację pikniku oraz cel).Wszystkie dzieci wchodzą bezpłatnie. :-)

Na pikniku obowiązuje waluta piknikowa, tzw. Wiktorki (1 wiktorek = 1 złoty). Za Wiktorki można kupić smakołyki lub skorzystać z innych wspaniałych atrakcji przygotowanych przez uczniów.

Drodzy Rodzice, liczymy na Waszą pomoc przy organizacji pikniku. Pamiętajmy: im większe zaangażowanie nas, rodziców, tym lepsza zabawa i więcej zebranych funduszy, które później wykorzystamy na potrzeby naszych dzieci i wybrany cel.

W poprzednich latach Piknik był zawsze wspaniałą imprezą integrującą społeczność szkolną. W tym roku również będziemy się świetnie bawić!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej organizacji :-)

• ZEBRANIA Z RODZICAMI - aktualizacja

• Szanowni Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na zebrania w formie stacjonarnej :

17 maja 2022 r.(wtorek) o godz. 17.00 - klasy 1 - 2, zebranie klasy 3a, 3b i 3c zostaje przełożone na 24 maja 2022r. na godzinę 17:00,

18 maja 2022 r.(środa) o godz. 17:00 - klasy 4a, 4b, 5a, 5bgodz.17:30 - klasy 6 - 7,  godz.18:00 - klasy 8

• Zebranie klasy 4c i 5c odbędzie się 16 maja 2022r. w Teamsach.

• Zebranie klasy 7a odbedzie się 24 maja 2022r. w szkole.

• Zebrania klas 5b i 8d są odwołane z powodu nieobecności wychowawców.

• Lato w Mieście 2022

• Od 10 maja 2022 r. ruszają zapisy do tegorocznej edycji Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście 27 czerwca - 31 sierpnia 2022 r”.

Szczegóły w zakładce: Lato w Mieście 2022.

Informujemy, że nasza szkoła prowadzi akcję "Lato w Mieście" w terminie: 27.06 - 15.07.2022r.

Zapraszamy!