• Klasy I-III rok szk. 2017/2018

• Do widzenia szkoło!

Pędzimy na spotkanie wspaniałych przygód!

Wrócimy po wakacjach!

To już ostatni dzień w szkole. Trzecie klasy żegnają się ze swoimi paniami. Przedtem jednak odbiorą świadectwa i odznaki "Wzorowy Uczeń" oraz pamiątkowe książki. Obejrzą też przedstawienie przygotowane przez panią Barbarę Górską wraz z klasą 3c. Życzymy wszystkim wspaniałego wypoczynku.

Zbliża się lato i oczywiście ... koniec roku szkolnego, dlatego odbył się apel Małego Samorządu. Panie Elżbieta Jakubowska-Gruszka oraz Agnieszka Szokalska wraz z organizatorami wręczyły dyplomy i nagrody uczniom, którzy wzięli udział w różnych konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Gratulujemy wszystkim laureatom, wyróżnionym i uczestnikom odwagi i umiejętności. Brawo!

Konkursy szkolne to wspaniała przygoda, zwłaszcza jeśli na wygranych czekają wspaniałe nagrody. My gratulujemy wszystkim uczestnikom. Brawo!

Sport to zdrowie, więc jak zwykle w tym czasie odbyła się w szkole mała olimpiada. Dzieci zdobywały punkty w różnych konkurencjach, a ich wyniki były zapisywane w protokole. Na zwycięzców czekają nagrody.

Maj to czas na Konkurs Wiedzy Zintegrowanej dla uczniów klas drugich i trzecich. Każdy kto ma ochotę kapitalnie się "pomęczyć" może wziąć w nim udział. W tym roku chętnych było ponad 80 dzieci, które z zapałem w parach rozwiązywały zadania konkursowe.

Jak co roku w naszej szkole obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji uczniowie wykonali wspaniałe prace, które zawisły na tablicy samorządowej zaś klasa 3d wraz z panią Agatą Bankiewicz przygotowała wspaniałe przedstawienie. Brawo!

Szkoła rozbrzmiewała w piątek wspaniałą muzyką. Stało się to za sprawą orkiestry kameralnej "Sinfonia Viva", która zagrała wybrane utwory muzyki poważnej. Jednocześnie uczniowie mogli obserwować muzyków grających na instrumentach smyczkowych i wziąć udział w mini konkursie.

Nareszcie przyszła wiosna. Co prawda tylko w kalendarzu, ale my cieszymy się z nadchodzącego ciepła i zieleni, dlatego klasa 2a wraz z panią Małgorzatą Hencel powitała wiosnę wspaniałym przedstawieniem. Po nim Pani Elżbieta Jakubowska - Gruszka wręczyła nagrody za konkursy. Brawo!

Spotkania z ciekawymi ludźmi to zawsze atrakcja dnia. Tym razem przybył do szkoły autor książek podróżniczych, który w ekspresyjny i ciekawy sposób odkrywał przed dziećmi tajniki dalekich krain i żyjących tam ludzi i zwierząt.

Bal karnawałowy w tym roku był wspaniały. Przewodziły mu bajkowe postaci, które cudownie prowadziły zabawy. Uciechy było co niemiara. A stroje dzieci zachwycały pomysłowością i kolorami.

Święta to cudowny czas pełen zapachów i radości , spędzany w rodzinnym gronie. Nasza wielka szkolna rodzina witała święta jasełkami przygotowanymi przez panie Elżbietę Jakubowską - Gruszkę i Agnieszkę Szokalską wraz z klasą 3b. Dzieci wspaniale wraz z aktorami śpiewały bożonarodzeniowe kolędy. Brawo.

Coroczny konkurs na szopkę jak zwykle był fascynujący. Wyobraźnia dziecięca nie zna bowiem granic. Można się o tym przekonać oglądając zdjęcia. Na zakończenie konkursu nagrodzono wszystkich uczestników. Gratulujemy.

Zakończył się coroczny konkurs na pluszowego misia. Wybrano najwspanialsze dzieła i oto efekty!

11 listopada 1918 roku po 123 latach zaborów Polska odzyskała niepodległość. Jak co roku święto to jest uroczyście obchodzone w całym kraju, dlatego też uczniowie klasy 3a wraz z panią Ewą Kołodziej przygotowali program artystyczny. Dzięki temu uczniowie mogli poznać małą cząstkę historii, wysłuchać pieśni legionowych oraz wierszy. Gratulujemy wspaniałego występu.

Ślubowanie klas pierwszych to uroczystość, którą przeżywają wszyscy - zarówno dzieci jak      i nauczyciele. Tego dnia nasi najmłodsi zdawali swój pierwszy egzamin - tym razem również na szóstkę. Pasowane na uczniów naszej szkoły dzieci otrzymały wspaniałe upominki oraz ... legitymacje szkolne. Gratulujemy i życzymy sukcesów.

14 października - Dzień Komisji Edukacji Narodowej to święto wszystkich nauczycieli. Z tej okazji panie Elżbieta Jakubowska-Gruszka i Agnieszka Szokalska przygotowały krótki program artystyczny, w którym wzięli udział uczniowie ze wszystkich klas młodszych. Na zakończenie panie otrzymały piękną różę i laurkę. DZIĘKUJEMY!

Zaczął się rok szkolny, a wraz z nim nauka i... . Dzisiaj klasy I - III z zapartym tchem śledziły losy małej biedroneczki, którą więził zły czarownik. Wszystko dobrze się jednak skończyło. Emocji było mnóstwo.

Witamy w nowym roku szkolnym. Zaczynamy. Życzymy sukcesów i wspaniałej przygody!