•     SPOTKANIE RADY RODZICÓW

Szanowni Państwo,
        zapraszamy na pierwsze spotkanie Rady Rodziców w nowym roku szkolnym 2021/2022, które odbędzie się w czwartek, tj. 30 września o godz. 17:30.
        Miejscem spotkania będzie sala nr 12 w naszej szkole.

Na zebraniu będzie obecna Pani Dyrektor.

Prosimy o obecność na zebraniu wszystkich Państwa, którym leży na sercu dobro naszych uczniów. :-)
        Serdecznie zapraszamy przedstawicieli klas pierwszych.

Jednym z ważnych punktów zebrania będą wybory prezydium Rady Rodziców.

W imieniu Rady Rodziców
        Anna Skowronek

• Wspólnymi siłami szkoły i Rady Rodziców udało się wyposażyć pokój pani Psycholog „Oazę Spokoju” w nowe meble w sierpniu i wrześniu tego roku.

Rada Rodziców sfinansowała i skoordynowała zakup nowego wyposażenia.

Dziękujemy wszystkim za inicjatywę, pomysły, w tym koncepcję Pani Marioli i p. Magdaleny. Za koordynację i świetny montaż.

A przede wszystkim Wam drodzy rodzice za podjęcie się tego wyzwania i wpłaty na Radę Rodziców naszej szkoły !

Dzieci i Panie będą miały teraz trochę wygodniej, przytulniej i bardziej kolorowo ! :-)

Mural z wizerunkiem Patronki, wykonany na ścianie frontowej w holu głównym na parterze szkoły to kolejne przedsięwzięcie, które udało się zrealizować wspólnymi siłami Rady Rodziców i szkoły.

Zapracowana ale lekko uśmiechnięta Maria Skłodowska-Curie przywitała uczniów 1 września 2021r. w szkole.

Mural został sfinansowany z wpłat na Radę Rodziców szkoły i wykonany w trudnym czasie pandemii.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jego realizacji, osobom koordynującym z ramienia Rady Rodziców, szkole oraz autorom Muralu takie.pany, którzy mówią o sobie : chłopaki z architektury PW i ASP, namalują wszystko i wszędzie.

Mamy nadzieję, że dzięki wpłatom rodziców na następny rok na fundusz Rady Rodziców, będzie można realizować kolejne takie inicjatywy !