• Z wizytą w klasie 2B - rok 2023/2024

OZDABIAMY PIERNIKI NA KIERMASZ

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>    <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ DYNI

„Dzień Dyni” Klasa IIb podczas zajęć świetlicowych poznała wielką różnorodność dyń i wzbogaciła wiedzę na ich temat. Dowiedziały się, że dynia jest bardzo zdrowym warzywem i, że można z niej przygotować wiele dań: pieczywo, zupę, dżem, ciasto, babeczki. Podczas zajęć dzieci przystąpiły do dyniowych zabaw wśród których były zabawy ruchowe na sali materacowe: dyniowe kręgle, skoki, slalom dyniowy oraz zabawy taneczne. Zrobiliśmy również prace plastyczne, które pomogły zrobić nam super zdjęcia. Ten dzień przyniósł wiele niezapomnianych wrażeń.

WIELKOFORMATOWA GRA

Super mata że wzorem boiska zagościła w sali 44. Dzieci podczas pobytu w świetlicy mogły eksperymentować, bawić się i jednocześnie integrować się w grupie. Uczyliśmy się zasad gry i rozwijaliśmy umiejętności motoryczne. Dzieci mogły odkrywać radość ze wspólnej rywalizacji, zdobywać nowe umiejętności i rozwijać przyjaźnie poprzez wspólną grę na macie.

Z ŻYCZENIAMI WESOŁYCH ŚWIĄT

Klasa 2b podczas zajęć świetlicowych stworzyła piękne świąteczne kartki zimowe z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Kartki zostały przekazane do przedszkola Wyspa Skarbów. Wszystkim dzieciom oraz kadrze przedszkola życzymy wesołych świąt.

ŚWIĘTUJEMY WALENTYNKI

W dniu świętego Walentego nic nie może dziać się złego, nikt nie może się dziś złościć, bo dziś nadszedł dzień miłości... Mamy dzisiaj Walentynki święto chłopca i dziewczynki. Takich co to się kochają no i sobie też ufają. Nawet słoniki porcelanowe kotki, żyrafy i misie pluszowe, dziś wysyłają swe Walentynki... by każdy wesołe miał minki.

ŻYCZYMY WAM SMACZEGO JAJKA!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej ocy uczniowie z klasy IIb wzięli udział w wymianie kartek świątecznych
          z uczniami ze Przedszkola Wyspa Skarbów. Dzieci własnoręcznie ozdobiły kartki i napisały życzenia.

Wesołych Świąt!

KARTKI UCZNÓW